Jak nás najdete

Pension No. 73 je snadno dostupný při příjezdu do Brna po dálnicích a rychlostních komunikacích ze všech směrů, bez nutnosti zajíždění do městské zástavby.

 

 

Při příjezdu od Bratislavy a Břeclavi sjezd z dálnice D2 směr Chrlice (EXIT 3), projedou se Chrlice směrem do Tuřan, tam na první křižovatce odbočit do prava na silnici č. 380 na Hodonín. Po 200 metrech na levé straně těsně za přechodem pro chodce je vjezd do dvora penzionu.

Při příjezdu od Prahy a Svitav po D1 je nejvýhodnější sjet na dálnici D2 směr na Bratislavu (EXIT 196a), použít sjezd na Chrlice (EXIT 3) a dále jako v předchozím případě.

Při příjezdu od Vídně se z rychlostní komunikace odbočí před Modřicemi směrem na Chrlice (EXIT 152). Silnice Vás přivede na nadjezd dálnice D2 v místě EXITU 3. Dále se pokračuje jako v předchozích případech.

Při příjezdu od Vyškova a Olomouce na sjezdu z dálnice EXIT201 do leva na Slatinu ( sjezd je společný do prava na letiště). Na první světelné do leva do Tuřan a dále silnicí č. 380 na Hodonín.

Při příjezdu od Hodonína naleznete pension hned na začátku Brna-Tuřan po pravé straně. Vjezd do dvora penzionu je těsně před prvním přechodem pro chodce, naproti bytového domu.

___________________________________________________________________________________________________________

MHD: Městskou hromadnou dopravou

Autobus linka číslo 40 vyjíždí z konečné na ulici Úzká mezi hlavními nádražími vlakovým a autobusovým Zvonařka ( u stěny obchodního domu "staré" TESCO a naproti galerii VAŇKOVKA).

Výstupní zastávka SMYČKA TUŘANY leží přímo před naším pensionem, použijete přechod pro chodce.

Doba jízdy je 17 - 20 minut.

Linka č. 40 je "denní" a jezdí mezi 05:06 ráno a 22:46 večer. V noci se k nám dostanete linkou č. 95 s konečnou před hlavním nádražím ČD naproti trolejbusů, výstup na zastávce CHRLICKÁ a asi 200 metrů chůze pokračovat po Sokolnické.

Script logo